PRENOVA GOSPODINJSKE UČILNICE

Naša želja je, da bi lahko v čim krajšem času prenovili  več kot 25 let staro gospodinjsko učilnico, saj je njena oprema že dotrajana, gospodinjski aparati pa zastareli in nefunkcionalni.  V njej poleg pouka izvajamo tudi interesno dejavnost in delavnice, ki bogatijo program dela šole.

Ena od možnosti, ki omogoča financiranje šolskega sklada s strani staršev, občanov in ostalih zaposlenih fizičnih oseb (zavezancev), je razporeditev 0,5 % svoje dohodnine v splošno koristen namen, ki donatorja nič ne stane, nam pa bi pomenil dodatni vir sredstev za uresničitev zgoraj opisane želje.

Vrednost sredstev, ki jih želimo zbrati: 6000 EUR

Dohodnino nam lahko namenite tako, da izpolnite zahtevo in jo oddate v tajništvo šole oz. pošljete na naš naslov.

(Skupno 28 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost