Skoči na glavno vsebino

Plavanje je bilo tudi danes prva aktivnost na Debelem rtiču.

Po kosilu smo se razdelili v dve skupini. Ena skupina je z gospo Rozeto pripravila maso za miške ali fritole, druga skupina pa je z g. Marinom, izvajalcem istrtske ljudske glasbe, spoznala istrska ljudska glasbila in glasbo.

Maso za miške sta obe skupini dobro pripravili, saj so se vsi učenci zelo radi posladkali z njimi. Pri g. Marinu pa so učenci preizkusili igranje na ljudska glasbila in z njegovo pomočjo smo ob spremljavi zapeli istrsko ljudsko pesem Sen jo vido gore,dole.

Vsi skupaj smo preživeli lep teden, pa vendar se veselimo današnjega večera, ko bomo pripravljali kovčke za domov.

Jutri imamo dopoldne še zajtrk, plavanje in po kosilu povratek v Pivko. V Pivko bomo jutri prispeli med 15. in 15.30 uro.

(Skupno 679 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost