Knjižnica

Šolska knjižnica je kulturno in informacijsko središče šole. Njeni uporabniki so učenci in strokovni delavci šole, ki imajo na voljo bogat izbor knjižnega gradiva. Naročeni smo na številne revije in časopise, ki jih lahko učenci v času izposoje berejo v knjižnici.
Knjige si lahko izposojate vsak dan med 7. in 14. uro in sicer največ za 14 dni.
V knjižnici vas pričakuje knjižničarka Mirjam Francetič, ki vodi tudi učbeniški sklad. V okviru knjižnice potekajo tudi druge dejavnosti, kot so ure knjižnično-informacijskih znanj v povezavi s predmeti in predmetnimi področji, bralna značka za predmetno stopnjo in knjižni kviz. Ogledali pa si boste lahko tudi jubilejne knjižne razstave in razstave knjižnih novosti.

UČBENIŠKI SKLAD

V šoli obstaja učbeniški sklad, ki nudi možnost brezplačne izposoje učbenikov za učence od 1. do 9. razreda.

Učenci učbenike dobijo ob začetku šolskega leta učenci in jih vrnejo ob njegovem izteku. V primeru, da so le-ti poškodovani, je potrebno plačati polno ceno učbenika. Polno ceno učbenika plačajo tudi starši učenca, ki knjige ni vrnil.

VEČ O ŠOLSKI KNJIŽNICI

(Skupno 3.347 obiskov, današnjih obiskov 1)