Prijava in odjava šolske prehrane

PRIJAVA PREHRANE

S 1.9.2020 smo uvedli elektronsko evidentiranje prehrane učencev (prijave na redna in občasna kosila ter odjave malice in kosila) preko eAsistenta. Tako starši sami   prijavljajo prehrano za svoje otroke preko programa eAsistent. Za prijavo in odjavo na prehrano je dovolj osnovni paket eAsistent za starše, ki je brezplačen.

V primeru morebitnih težav s prijavo/odjavo v programu pokličite na 01 777 33 99 (eAsistent).

ODJAVA PREHRANE

V primeru odsotnosti otroka v šoli, prosimo, da poskrbite za pravočasno ODJAVO. Zajtrk in malica sta pravočasno odjavljeni vsaj en delovni dan prej do 23.00, kosilo in popoldanska malica pa do 7.45 istega dne. Enako velja tudi za subvencionirano prehrano, v nasprotnem primeru jo je potrebno plačati.

Prav tako otroka ob vrnitvi v šolo ponovno PRIJAVITE.

Učenca, ki je odsoten od pouka zaradi udeležbe oz. sodelovanja pri dejavnostih, ki jih organizira šola, odjavi šola.

Evidentiranje kosil

Kosila se bodo evidentirala z RFID obeski, ki jih bodo prejeli učenci ob začetku šolskega leta. Obeski so oštevilčeni in bodo pripadali točno določenemu učencu. Učenci jih bodo ob zaključku šolskega leta vrnili razredniku. Če bo učenec obesek izgubil, bo moral kriti stroške novega.

(Skupno 5.250 obiskov, današnjih obiskov 3)