Skoči na glavno vsebino

Veseli  nas,  da  je  napočil  čas,  ko  smo  se  končno  ponovno  videlislišali  ter  veselo  in  družno   zapeli  v  živo,  kajti  vse  to  nam  je  bilo  kar  nekaj  časa  odvzeto  zaradi  virusa,  ki  je  naša  življenja  in  medosebne  stike  močno  omejil  in  so  naša  okna  v  svet  prevzeli  računalniki.  

Brez  glasbe  si  življenja  namreč  ne  moremo  niti  predstavljati,  saj  prežema  vse  vesolje, kajti  vsaka  zvezda,  vsak  človek,  vsako  bitje  utripa  v  svojem ritmu  in  tonu.  Ko  pa  se  vse  uskladi,  ubrano  zaživita  vrednost  in  lepota  glasbe.

V  torek,  12. 4. 2022,  je  v  avli  OŠ  Pivka  potekala  že  tradicionalna  prireditev  GLASBA  BOGATI  NAŠ  SVET,  ki  so  jo  s  svojimi  nastopi,  zaznamovanimi  z  ljubeznijo  do  glasbe  in  petja,  sooblikovali  mladi  glasbeniki  GLASBENE  ŠOLE  POSTOJNA  (dislociran oddelek  v  Pivki),  učenci  OTROŠKEGA in MLADINSKEGA  PEVSKEGA  ZBORA  OŠ  PIVKA  ter  UČITELJSKI  PEVSKI  ZBOR.  Vsi  nastopajoči  so  svoje  znanje  in  ljubezen  do  glasbe  izrazili  z  vedrimi  pesmimi  ter  zvočnostjo  pisane  palete  glasbil,  tj.  klarineta,  klavirja,  kitare,  violine,  ksilofona,  flavte,  trobente  in  harmonike.  Ob  takšnih  trenutkih  res  zaživi  vsa  lepota  glasbe.

Ob  tem  bi  se  radi  zahvalili  za  dobrodelne  prispevke  181,00 €,  s  katerimi  so  obiskovalci  obogatili  Šolski  sklad  OŠ  Pivka,  ki  je  namenjen  pomoči  socialno  ogroženim  učencem.

Irena Tot

(Skupno 316 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost