Skoči na glavno vsebino

Danes  je  glasba  naša  vsakdanja  spremljevalka  in  brez  nje  si  življenja  niti  ne  moremo  predstavljati.  Glasba  namreč  prežema  vse  vesolje,  saj  vsaka  zvezda,  vsak  človek,  vsako  bitje  utripa  v  svojem  tonu.  Ko  pa  se  vse  uskladi,  ubrano  zaživita  vrednost  in  lepota  glasbe.

V  četrtek,  15. 2. 2018,  je  v  avli  OŠ  Pivka  potekala  prireditev  Glasba  bogati  naš  svet,  ki  so  jo  s  svojimi  nastopi,  zaznamovanimi  z  ljubeznijo  do  glasbe  in  petja,  sooblikovali  učenci  OTROŠKEGA  in  MLADINSKEGA  PEVSKEGA  ZBORA  ter  mladi  glasbeniki  GLASBENE  ŠOLE  POSTOJNA.  Vsi  nastopajoči  so  svoje  znanje  in  ljubezen  do  glasbe  izrazili  z  veselimi  pesmimi  ter  zvočnostjo  pisane  palete  glasbil,  tj.  kitare,  klarineta,  flavte,  klavirja,  harmonike  in  trobente.  Ob  takšnih  trenutkih  zaživi  vsa  lepota  glasbe.

Ob  tem  bi  se  radi  zahvalili  za  dobrodelne  prispevke  36 €,  s  katerimi  so  obiskovalci  obogatili  Šolski  sklad  OŠ  Pivka,  ki  je  namenjen  popestritvi  šolskega  dela.

(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost