Skoči na glavno vsebino

Glasba,  ki  pospeši  utrip  srca  in  obogati  življenje,  zna  poiskati  tudi  pot  do  sočloveka  in  z  njim  stkati  nežno  vez  prijateljstva.

V  avli  OŠ  Pivka  je  v  četrtek,  21. 6. 2018,  ponovno  zazvenela  glasba.  V  večeru,  zaznamovanem  z  ljubeznijo  do  glasbe  in  ubranega  prepevanja,  so  se  občinstvu  predstavili  s  pisanim  naborom  pesmi  OTROŠKI  PEVSKI  ZBOR  PETRKLÍČ  iz  Brna,  OPZ   ter  MPZ OŠ PIVKAINSTRUMENTALNA  SKUPINA  ORRA  pa  je  na  glasbenem  popotovanju  pričarala  še   filmski  pridih,  saj  je  na  odru  zaživela  glasba  iz  znanih  filmskih  uspešnic  in  risank,  ki  jih  mnogi  še  poznajo  oz.  poznamo  (npr.  Palček  Smuk,  Maksi  pes  Fik …).

Tudi  pevec  irske  glasbene  skupine  U2  Bono  Vox  je  nekoč  dejal,  da  glasba  lahko  spremeni  svet,  ker  lahko  spremeni  ljudi …   Res  je med  nas,  pevce  in  poslušalce,  svojo  nežno  vez  prijateljstva  stkala  raznovrstna  glasba,  ki  je  našo  domišljijo  in  svet  prijateljstva  še  dodatno  obogatila.

(Skupno 221 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost