Skoči na glavno vsebino

Zimska šola v naravi je za nami in otroci so že doma. Tudi današnji zadnji dan šole v naravi je bil čudovit. Po zajtrku so učenci pospravili svoje stvari in odpravili smo se na smučišče, kjer so se po smučanju pomerili v smučarski tekmi. Po podelitvi medalj smo se odpravili v hotel na kosilo in že smo bili na poti proti domu. Učencem je šola v naravi kar prehitro minila. Vprašanje, ki ga je marsikdo postavil, zakaj moramo že domov, pove vse. Učenci so res uživali in lepo je, da smo se proti domu vsi peljali s prijetnimi spomini. Druženja s prijatelji so pomemben del šole v naravi. Tega so imeli v teh štirih dneh veliko. Šola v naravi pa je zelo koristna predvsem zato, ker se učenci tu učijo samostojnosti in odgovornosti, veščin, ki jim bodo v življenju prav prišle. Učenje smučanja pa je bilo seveda več kot uspešno. Vsi učenci so zatrdili, da jim je bilo smučanje všeč in tudi tisti, ki so si prvič nadeli smuči, so povedali, da si še želijo takšnih smučarskih dogodivščin.

Za zaključek pa še pohvala vsem učencem: bili so zelo zelo pridni. V hotelu, kjer smo bili nastanjeni, so povedali, da še nikoli niso imeli tako pridnih otrok.

 

 

(Skupno 517 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost