Skoči na glavno vsebino

Januarja je za učence še posebej naporen mesec, saj se bliža ocenjevalna konferenca  in z njo obilica testov. Še posebej pa so svoje male sive celice morali uriti Maja, Jakob Marcel in Luka, ki so jeseni  na predtekmovanju za primorsko regijo povedli našo šolo v 1. krog mladinskega kviza Male sive celice  in tako tudi  na snemanje oddaje na RTV Slovenija.

Snemanje  oddaje je bilo v sredo, 18. januarja 2017. Naši učenci so se pomerili proti učencem osnovne šole iz Kočevja. S pomočjo velike podpore domačih navijačev s tribun so uspešno odgovarjali na najrazličnejša vprašanja voditelja kviza Nika Škrleca, preizkusili pa so se tudi v posebni nalogi – možganskem labirintu. Naši tekmovalci so se odlično odrezali. Na koncu so se  zmage veselili kočevski šolarji, mi pa smo domov odšli bogatejši za košček znanja in nepozabno televizijsko izkušnjo.

Oddaja bo na sporedu 4. februarja 2017 na prvem programu Televizije Slovenija.

Tekmovalcem iskreno čestitamo!

(Skupno 106 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost