Skoči na glavno vsebino

Tudi v šolskem letu 2021/2022 je šola sodelovala pri mednarodnem projektu Pozdrav ptic miru. Slogan projekta se glasi: Sodeluj in spremeni. Geslo letošnjega projekta pa: »Deluj v miru, za dobro melodijo sebe in družbe.«

Učenci tretjih razredov so risali risbe na temo prijateljstva, druženja, povezovanja, sodelovanja in sožitja. Izdelali so tudi glinene ptice miru, ki so jih obesili na drevo v avli šole. Učenci četrtih razredov so izdelovali ptice miru, ki so jih razstavili v svojih matičnih učilnicah. Prav tako so učenci pri izbirnem predmetu Likovno snovanje II. in III. izdelali ptice miru, ki so jih razstavili v šolski avli. Pri predmetu Lim so učenci šestih razredov ustvarili likovne izdelke na temo harmonija, mir in sožitje. V okviru predmeta DKE pa so učenci izdelovali plakate na temo harmonije, prijateljstva, solidarnosti.

Urška Bubnič

(Skupno 269 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost