Skoči na glavno vsebino

V  četrtek, 23. 9. 2021, smo učenci in učenke  ter  učitelji  in  učiteljice   OŠ  Pivka  pridno  migali,  saj  smo  z  različnimi  aktivnostmi obeležili  dan  slovenskega  športa.

Na ta  dan  smo  se  malo  razmigali  in  pretegnili  v  učilnicah,  nekateri  smo  obuli  športne copate in se odpravili  na  potep, z žogami  smo  skušali  zadeti  kakšen  koš  ali  gol, pri  igri  med  obema  ognjema  smo  bežali  pred  letečo  žogo, pa  še  s  kolesi  smo  se  podali  na  pot  po  bližnji  okolici.  Učenci  vseh  razredov  smo  počeli  marsikaj  zanimivega!

23. septembra  je  torej štela  čisto  vsaka  oblika  telesne dejavnosti!   To  je  bil  torej  dan, ob katerem smo s  telesno  dejavnostjo izrazili  svoj odnos do  športnega  udejstvovanja, ki ima številne pozitivne učinke: krepi zdravje, vzgaja, spodbuja  pozitivne  vrednote  in  nas  povezuje. 

(Skupno 261 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost