Skoči na glavno vsebino

Nasvidenje šola, pozdravljene ˝pučitnice˝, kot pravi Pika Nogavička.

Pika nas je svojima prijateljema Anico in Tomažem na zaključni prireditvi, v sredo, 21. 6. 2023, pospremila na zaslužene in dolgo pričakovane počitnice.

V prvem delu prireditve, smo obeležili državni praznik z avtorskima recitacijama o naši državi Sloveniji ter spletom ljudskih plesov izpod nog petošolcev.

Pika pa ni kar tako. Ima svojo himno in svoje plesalce prvošolce, s katerimi je zaplesala. Skupaj z otroškim pevskim zborom je zapela pesem Papagaj in se čudila čudovitim glasovom učenk glasbenega krožka. Peli pa niso samo učenci, prisluhnili smo tudi učiteljskemu pevskemu zboru. Pika pa je s Pikicami in Pikami še dodatno razgrela številne gledalce v Skali.

Za dovoljenje, ali smemo na počitnice, smo ob zaključku prireditve povprašali mag. Nadjo Černetič. In na srečo odgovor vsi dobro poznamo. V počitnice polne igrivosti, zabave in glasbe, so nas pospremili Mladi Šempjetrci.

(Skupno 537 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost