Skoči na glavno vsebino

Prostovoljstvo je lepa in plemenita ideja, ki s seboj nosi vrelec drobnih, a pomembnih dejanj, ki prispevajo k zadovoljstvu tako tistega, ki daje, kot tistega, ki prejme.  V to  aktivnost se je na naši šoli  vključila skupina učenk predmetne stopnje, ki enkrat tedensko v času predure nudijo učno pomoč sošolcem ali učencem razredne stopnje z željo, da prispevajo k njihovi boljši učni uspešnosti.

V tem prednovoletnem času pa so pod vodstvom učiteljice Urške Bubnič izdelale tudi mila in  balzame za ustnice za  Miklavžev sejem, predstavnici enote Rdečega križa Pivka Viktoriji Gorjanc pa podarile ročno izdelane voščilnice, s katerimi bodo ob bližajočih se praznikih razveselili starejše občane.

Tudi z majhnimi dejanji, ki prihajajo iz srca,  lahko spreminjamo svet na bolje.

(Skupno 163 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost