Skoči na glavno vsebino

Učence od 2. do 9. razreda pričakujemo v šoli skladno z voznim redom avtobusov, ki ostaja enak in je objavljen na šolski spletni strani oziroma najkasneje ob 8.15 v avli šole, kjer vas bo nagovorila ravnateljica, nato pa boste z razredniki odšli v matične učilnice.

Prvo in drugo šolsko uro bodo imeli razredni uri, ki bosta namenjeni seznanitvi z delom v novem šolskem letu in razdelitvi učbenikov, nato pa bosta sledili 2 uri pouka po urniku. S seboj naj prinesejo šolske copate,šolsko torbo, pisalo in beležko.

Prvi šolski dan bo organizirana šolska malica za vse učence, kosila ne bo.

Jutranjega  varstva ne bo, varstvo vozačev pa bo v učilnici 1.A  in  BIO.

Po pouku bo odvoz učencev v vse smeri ob 12.00.

Za učence, ki bodo v podaljšanem  bivanju, ki  bo  od  11. 50 dalje,  bo pripravljena popoldanska malica.

Prijeten začetek šolskega leta!

Kolektiv OŠ Pivka

 

(Skupno 113 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost