Skoči na glavno vsebino

V mesecu maju smo učenci 6. razredov obiskali Srednjo gozdarsko, lesarsko in zdravstveno šolo Postojna. V okviru tehniškega dne so učenci preko gozdne pedagogike spoznavali dendrologijo, arboristiko, raziskovali so izjemna drevesa in tekmovali so po parku SGLZŠ. Čas je bil tudi za zabavo in malo adrenalina na gugalnici in pri plezanju.

Učenci 7. razredov, ki so obiskovali izbirni predmet obdelava gradiv- les, pa so se poleg naštetega seznanili z razrezom hlodovine, ogledali so si pravo mizarsko delavnico in obdelovali plošče z laserjem. Vsak od učencev si je sam izdelal lesene puzzle in čipkasti podstavek s svojim imenom.

Bilo je poučno, raziskovalno in zabavno. Več o tem v filmčku.

https://video.arnes.si/watch/rf0c3syvmjg1

Učitelj Marko Nabergoj

(Skupno 78 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost