Skoči na glavno vsebino

Dragi nonoti in none, babice in dedki, stare mame in stari očetje, pozdravljeni med nami. Danes smo vas povabili, ker vas imamo radi . . .

S temi besedami so učenci razredne stopnje v torek, 3.10.2023, pozdravili stare starše na krajši kulturni prireditvi, ki so jo pripravili skupaj z učiteljicami.

Vsako leto 1. oktobra obeležimo mednarodni dan starejših, zato smo se na šoli odločili, da pripravimo starim staršem manjše presenečenje in jih povabimo v šolo. Odzvali so se v zelo velikem številu.

Vsak razred je pripravil krajšo točko in jo predstavil občinstvu. S tem so se učenci vsaj delno zahvalili starim staršem za ves trud, ljubezen in pomoč, ki jim jo nudijo vsakodnevno. V zahvalo smo jim podarili izdelane sončnice s kratko mislijo. Ob zaključku smo jih povabili na klepet in druženje ob kavi ter piškotih, ki so jih spekli starejši učenci. Še enkrat se vam zahvaljujemo za obisk in prostovoljne prispevke.

Učiteljice razredne stopnje

(Skupno 181 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost