Skoči na glavno vsebino

Učence vabimo, da si v  soboto, 11. januarja 2020,  v okviru bralnih dejavnosti, ogledajo gledališko predstavo Kosovirja na leteči žlici.

Predstava je namenjena učencem od 2. do 6. razreda.

Radovedna kosovirka Glili si nekega dne želi odpotovati proti severojugovzhodu, kjer bi rada v živo spoznala čudna bitja, ki hodijo po dveh nogah, katerih mladičem se vidijo popki in ki sami sebi pravijo ljudje, živijo pa v Človekariji. S seboj povabi tudi prijatelja Glala. Popotne dogodivščine razposajena kosovirčka vodijo čez krokodiljo deželo preko Sovirije, kjer srečata Sovo, nato še Goske, Vohljačka, Cepetalo, Deževno teto itd., in se po razočaranem soočenju s »človekarji« vesela vrneta domov v Kosovirijo.

OPOZORILO: V PREDSTAVI UPORABLJAJO STROBOSKOP S SVETLOBNIMI UČINKI.

V Ljubljano se bomo odpeljali z avtobusom ob 15. 00 uri. Zberemo se pri športni dvorani Skala.

Predstava bo v Linhartovi dvorani ob 17. 00 in traja 50 minut.

Po predstavi se z avtobusom vrnemo v Pivko, približno ob 19. 30, k športni dvorani Skala.

Učenci naj imajo s seboj pijačo in prigrizek.

Denarja za vstopnico in avtobusni prevoz ne bomo vračali, ker bo obračunan glede na število udeležencev!

(Skupno 288 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost