Skoči na glavno vsebino

Letošnje jesenske počitnice so se zaradi slabe epidemiološke slike za en teden podaljšale. Učitelji so učence povabili k ustvarjanju izdelkov iz odpadne embalaže, iz jesenskih barv in plodov, k poslikavi panjske končnice ali pa narediti vrečko iz odslužene majice.  Vabljeni so bili tudi na fotografski in likovni natečaj. Vsi, ki imajo bujno domišljijo in radi pišejo pa na Pilov jesenski natečaj.   Preizkusili so se lahko  v jesenskem duatlonu. Na glasbenem področju so v razpredelnico vpisali svoje najljubše slovenske pesmi.  

Pridružili smo se tudi akciji Humanitarčka  glede praznovanja DNEVA PRIJAZNOSTI – 13.11. Učenci naj bi poiskali lepe kamenčke, jih pobarvali, okrasili z napisom in pustili na javnem kraju, npr. avtobusni postaji, klopci. Lahko  pa so ga komu podarili in mu s tem polepšali dan.

Počitniško ustvarjanje je obrodilo sadove in nastali so čudoviti izdelki.

(Skupno 137 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost