Interesne dejavnosti

RAZPORED INTERESNIH DEJAVNOSTI 2020/21

NAZIV MENTOR RAZRED

DAN,

URA

PEVSKI ZBOR

KRISTINA ROJC

TJAŠA GNEZDA

POŠ Šmihel

sreda, 11.50 – 12.35

torek, 11.50 – 12.35

MATEMATIČNI KENGURU, CANKARJEVO TEKMOVANJE SABINA KERNEL 2.– 3. petek, 12.00 – 12.45
KROŽEK ROČNIH DEL MATEJA PENKO 4.– 9. ponedeljek, 7.30 – 8.15

PRAVLJIČNI  KROŽEK

 

KRISTINA VATOVEC

LUCIJA ŠKVARČA

1.

2.– 3.

torek, 7.30 – 8.15

BRALNA  ZNAČKA

 

RAZREDNIKI

MIRJAM FRANCETIČ

1.– 5.

6.–  9.

PO DOGOVORU
GLASBENI KROŽEK DAMJANA MOREL 1. petek, 12.00 – 12.45
OPZ in MPZ DAMJANA MOREL

2.– 5.

6.–  9.

torek(2.razred), četrtek (3.razred), 12.50 – 13.35

ponedeljek, četrtek, petek, 12.50 – 13.30

RAČUNALNIŠKI KROŽEK META KIRN 3.

3.a –  sreda, 12.50 – 13.35

3.b – četrtek, 7.30 – 8.15

ROBOTIKA META KIRN 5. – 6.
ANGLEŠKA
BRALNA ZNAČKA
UČITELJICE ANGLEŠČINE 1.– 9. PO DOGOVORU
ITALIJANSKA
BRALNA ZNAČKA
TANJA STAVANJA 7.– 9. PO DOGOVORU
ANG. DOPISNIŠKI  KROŽEK MAGDALENA BOBEK 7.– 9. četrtek, 12.50 – 13.35
DRAMSKI  KROŽEK

PATRICIJA KREBELJ

JANA ŠPILAR  DODIČ

6.– 9. četrtek, 13.40 – 14.20
NEMŠČINA
MAGDALENA BOBEK 6.-9. ponedeljek, 7.30 – 8.15
ŠOLSKI RADIO, NOVINARSKI KROŽEK IRENA TOT 6.– 9. torek, 7.30 – 8.15
ŠPANŠČINA KIM VALENTINČIČ 6.– 9. petek, 7.30 – 8.15
ZGODOVINSKI  KROŽEK URŠKA BUBNIČ 6.– 9. sreda, 7.30 – 8.15
TURISTIČNI KROŽEK POLONCA ŠEŠKO 6.– 9. projektno delo
PODJETNIŠKI KROŽEK
SONJA VODOPIVEC 6.-7.
VESELA ŠOLA PETRA BERGOČ 4.– 9. petek, 7.30 – 8.15
USTVARJAMO V  LESU MATIJA MIŠIČ 6.– 9. četrtek, 13.35 – 14.20
LES IN UMETNOST MATEJA MEZGEC PIRJEVEC 6.– 9.
 FLL JUNIOR

NADJA ČERNETIČ

PETRA BERGOČ

5.

POSKUS PRENOVE RAZŠIRJENEGA PROGRAMA (RaP)

NAZIV MENTOR RAZRED

DAN,

URA

PREBUDIMO SE Z GIBANJEM DEŽURNI UČITELJ 1. – 5. vsak dan 7.30 – 8.15
AKTIVNI ODMOR UČITELJI ŠPO 6. – 9. vsak dan 10.00- 10.10
LJUDSKE RAJALNE IGRE NADJA SLAVEC 1. – 2.

sreda, 12.00 – 12.45

četrtek, 12.00 – 12.45

JOGA ZA OTROKE POLONCA ŠEŠKO 1. – 3./5. torek, 13.35 – 14.20
IGRE Z ŽOGO V DVORANI IN NA PROSTEM TANJA MARUŠIČ 1. – 5. torek, 12.50 – 13.35

GIBAM SE

ŠPORTI Z LOPARJI

GIMNASTIKA

GIMNASTIKA

JURE KOTNIK

1. – 5.

6. – 9.

3. – 4.

6. – 7.

GIB 1-  ponedeljek, 12.50 – 13.35

GIB 4- ponedeljek, 13.40 – 14.20

GIB 5 – torek, 13.40 – 14.20

GIB 2- četrtek, 12.00 – 12.45

GIB 3 – petek, 12.50 – 12.45

LOPARJI- sreda, 13.40 – 14.25

GIM – četrtek, 13.40 – 14.25

GIM – petek, 13.40 – 14.25

KUHARSKI MOJSTRI
MAJA MLADENOVIĆ 4. – 6. petek, 12.00 – 14.25
RAD SEM JAZ NINA AHČIN  6. – 9. sreda, 12.50 – 13.35
KEMIJA ZA VSAKDAN
ANJA KOTAR 7.-9
ZELIŠČARSKI KROŽEK NADJA ČERNETIČ 4.– 6. četrtek, 12.50 – 13.35
VRTNARSKI IN SADJARSKI KROŽEK

ERIKA JUG

KARMEN Z. MAVER

4.– 9. ponedeljek, 12.50 – 13.35
KMETIJSKI KROŽEK NA POŠ ŠMIHEL
ERIKA ČUŠ 1.-4. ponedeljek, 12.50 – 13.35
PRVA POMOČ

PETRA BERGOČ

EVA ŠUŠTARŠIČ

1.– 9.

sreda, 7.30 – 8.15

ponedeljek, 11.50- 12.35/

12.50 – 13.35

PLANINSKI KROŽEK MIRJAM Š. CUCEK 1.– 9. petek, 7.30 – 8.15
TABORNIŠTVO IN PREŽIVETJE V NARAVI MIRAN ČELIGOJ 7.– 9. PO DOGOVORU

PLESNA

SKUPINA PIKICE

MOJCA KORENT 3.– 6.

PLESNA

SKUPINA PIKE

MOJCA KORENT 7.– 9.
ČEBELARSKI KROŽEK ZUNANJI SODELAVEC 1.– 9.

(Skupno 912 obiskov, današnjih obiskov 1)