Skoči na glavno vsebino

Osnovna šola Pivka sodeluje v mednarodnem bralnem projektu Branje ne pozna meja z Osnovno šolo Ivana Gorana Kovačića iz Gorskega kotarja. V petek, 10. novembra so nas obiskali učenci in učiteljice iz njihove šole in nam uprizorili dramsko igrico Muca Copatarica, ki so jo brali v razredu. Naši učenci 6.b razreda so jim pripravili glasbeni nastop, naše učiteljice pa delavnico učnih bralnih strategij Božične potičke za vse. Učiteljice šole iz Hrvaške so obisk izkoristile še za izvedbo delavnic nenasilne komunikacije za naše strokovno osebje, ki jih izvajajo v okviru projekta Erasmus+. Delavnici sta bili zelo koristni in poučni, zato jih bodo učiteljice OŠ Pivka s pridom uporabile pri svojem delu z učenci.

mag. Mirjam Francetič

 

 

 

(Skupno 174 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost