Šolski sklad

Šolski sklad OŠ Pivka je bil ustanovljen v šolskem letu 2008/2009. Namen šolskega sklada je zagotoviti otrokom boljšo kakovost vzgojno-izobraževalnega dela, kamor sodijo obogatitveni vzgojno-izobraževalni programi, ki se ne financirajo iz javnih sredstev (nakup nadstandardne opreme, zvišanje standarda pouka, podpora delu na raziskovalnem, kulturnem, umetniškem in športnem področju itd.). Sklad se polni s prostovoljnimi prispevki staršev, z donacijami, sredstvi od prodaje izdelkov učencev in podobno. Šolski sklad upravlja Upravni odbor.

Člani upravnega odbora so od 25. 9. 2023 dalje:
•    4 predstavniki šole:

Nadja Jejčič – predsednica
Špela Korent
Eva Šuštaršič
Margareta Mrše

•    3 predstavniki staršev:
Aleksandar Šobot
Dragana Veljić Pecman
Mateja Možina Margon

Zakon o spremembi in dopolnitvi Zakona o organizaciji in financiranju vzgoje in izobraževanja (ZOFVI-M), ki je bil objavljen v Uradnem listu RS št. 172/21, uvaja pomembne novosti v zvezi s šolskim skladom, zato je upravni odbor 22. 12. 2021 sprejel  prenovljen Pravilnik šolskega sklada OŠ Pivka, v skladu z veljavno zakonodajo.

Vloga za pridobitev subvencije iz sredstev šolskega sklada

ZAHTEVA  za namenitev dela dohodnine za donacije

Nakazila za šolski sklad lahko po položnici nakažete na:
transakcijski račun šole: 01100-6000037950
sklic za šolo: 290029-5000
sklic za vrtec: 290028-8000
s pripisom v namenu »šolski sklad«

Preko spodnje QR kode lahko prispevate 3,14 EUR (število pi). Znesek lahko po želji spremenite ali nakazilo večkrat ponovite.

(Skupno 1.565 obiskov, današnjih obiskov 1)