Skoči na glavno vsebino

Zbudili smo se v malce oblačno jutro, vendar nas tudi rahlo pršenje ni ustavilo pri aktivnostih. Jutro smo začeli s krajšo telovadbo in krepčilnim zajtrkom. Ponovno smo se razdelili na polovico in delo nadaljevali v skupinah, kjer smo spoznavali orientacijo s kompasom, kar smo preizkusili tudi na terenu, spoznavali pa smo tudi fizikalno-kemijske lastnosti morja in jezera ter merili hitrost vetra z merilcem hitrosti. Po dobrem kosilu smo spoznavali sredozemsko rastje in usvajali tehniko lokostrelstva. Občasne odmore so z veselo harmoniko popestrili naši glasbeniki. Pred večerjo smo se igrali še družabne igre, kasneje pa se še  pomerili v kvizu po skupinah. Potem smo odigrali še nekaj družabnih iger in se pripravili na nočni počitek.

(Skupno 322 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost