Skoči na glavno vsebino

Meglice so se plazile po eni od najvišje ležečih vasi v Sloveniji, mi pa smo že z zanimenjem zrli v nov dan. Dopoldan smo ustvarjali v delavnicah robotike, se spoprijateljili s kačo po imenu Boris, opazovali avstraljske paličnjake, činčile in komaj skotene bele miške. Popoldne pa smo se se razgibavali in s pomočjo orientacijskega teka spoznavali okolico. Prišli smo do nekaterih zelo zanimivih novih spoznanj kot npr. da se velika in mogočna lipa lahko hitro spremeni v lešnik, da Vojsko leži na nadmorski višini 2600m in da je najpogostejši priimek tu Tomaž. Z velikanskimi smučkami na nogah in v dobrem timskem duhu smo preživeli še en lep večer. Ogenj, pečene penice in banane s čokolado, so nam ob zvokih kitare, prijetno napolnile želodčke in popestrile večer.

(Skupno 631 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost