Skoči na glavno vsebino

V sredo, 11. 12. 2019,  smo se po pouku v učilnici gospodinjstva zbrali ljubitelji španske kulinarike. Razdelili smo se v skupine. S skupinskim delom smo uspeli narediti špansko poslastico flan. Rezultat našega sodelovanja je bila rahla, okusna sladica, ki se je kar stopila v ustih. Odlična je bila. Meni je bila tako všeč, da sem se udeležil španske kulinarike še 18. 12. 2019 in znova neizmerno užival. V svet španske kulinarike sta nas popeljali učiteljici Kim Valentinčič in Anja Kotar.Upam, da bo še več takšnih kulinaričnih dogodkov, ob katerih se bomo na sproščen način naučili novih stvari. Meni je dogodek ostal v zelo lepem spominu. Če bi se še kdaj ponovil, bi se ga udeležil z največjim veseljem.

J. M., 6.a

V sredo, 11. 12. in 18. 12. 2019,  smo se nekateri učenci udeležili španske kulinarične delavnice. Z učiteljicama Kim Valentinčič in Anjo Kotar smo s skupnimi močni pripravili špansko tortiljo »La tortilla de patatas«, sladico flan in dve omaki za tortiljo, belo salso in guacamole. Vse te odlične jedi smo na koncu tudi pojedli. S sladico pa smo se posladkali naslednji dan, saj je morala čez noč počivati v hladilniku.

L. K., 6.a

(Skupno 686 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost