Skoči na glavno vsebino

V projektu Erasmus KA229, finančno podprtem s strani Evropske Unije, je sodelovalo šest evropskih šol, in sicer koordinatorska šola iz Nemčije ter partnerske šole iz Grčije, Bolgarije, Anglije, Italije ter Osnovna šola Pivka. Sodelujoči učenci devetih razredov in učitelji so si izmenjevali primere dobrih praks na temo poklicnega usmerjanja. Organizirani sta bili izmenjavi učencev na partnerskih šolah v Angliji, Sloveniji in Grčiji. V Nemčiji je bil izmenjava zaradi bolezni Covid1 preklicana, enako tudi zaključno srečanje koordinatorjev na šoli v Italiji. Aktivnosti so predstavljene na spletni strani Wiki http://eujoma.pbworks.com , kjer poteka diseminacija in evalvacija projekta. Tako lahko domači in tuji učitelji izvedene aktivnosti vnašajo v svoje poučevanje in uporabijo pisne izdelke za delo z učenci. To so predstavitev poklicev, opis del in nalog posameznega poklica, pisanje življenjepisa, pisanje prošenj za delo.

Koordinatorica projekta je bila mag. Mirjam Francetič. Projekt se je zaključil 31. avgusta 2020.

(Skupno 37 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost