Skoči na glavno vsebino

Vemo,  da  je  glasba  naša  vsakdanja  spremljevalka  in  brez  nje  si  življenja  niti  ne  moremo  predstavljati.  Glasba  ima  namreč  neko  čarobno  moč,  da  iz  sivega  vsakdana  odstre  sivino  in  naš  dan  razjasni,  nežno  sonce  pa  posije  v  še  tako  turoben  dan. 

V  četrtek,  23. 2. 2023,  je  v  avli  OŠ  Pivka  potekala  že  tradicionalna  prireditev  GLASBA  BOGATI  NAŠ  SVET,  ki  so  jo  s  svojimi  nastopi,  zaznamovanimi  z  ljubeznijo  do  glasbe  in  petja  popestrili  mladi  glasbeniki  Glasbene  šole  Postojna,  z  zanimivim  izborom  pesmi  pa so  nastopili  še  učenci  OTROŠKEGA  in  MLADINSKEGA  PEVSKEGA  ZBORA  ter  UČITELJSKI  PEVSKI  ZBOR.  Ljubezen  do  glasbe  in  prepevanja  pa  so  predstavili  tudi  člani  DVEH  ŠOLSKIH  BENDOV,  in  sicer  NEPREŠTETI  ter  MLADI  ŠEMPJTRCI.

Vsi  nastopajoči  so  svoje  znanje  in  ljubezen  do  glasbe  izrazili  z  veselimi  pesmimi  ter  zvočnostjo  pisane  palete  glasbil,  tj.  kitare,  violine,  oboe,  klarineta,  flavte,  klavirja,  harmonike  in  trobente.  Tako  so  glasbeniki  in  pevci  s  svojimi  mentorji  pokazali  in  dokazali,  da  glasba  prihaja  iz  dna  srca  in  se  nežno  s  svojo  nevidno  roko  dotakne  mnogih  src.

Ob  tem  bi  se  radi  zahvalili  za  dobrodelne  prispevke,  s  katerimi  so  obiskovalci  obogatili  ŠOLSKI  SKLAD  OŠ  PIVKA.

(Skupno 515 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost