Skoči na glavno vsebino

JUTRANJE VARSTVO IN PODALJŠANO BIVANJE

Jutranje varstvo: Od 5.45 do začetka pouka je sistemsko organizirano jutranje varstvo za učence 1. razreda, za učence od 2. do 5. razreda, ki utemeljeno prihajajo v šolo predčasno, pa bo v eni izmed učilnic zagotovljeno dežurstvo učitelja.  Ker se število teh otrok iz leta v leto povečuje, vseeno prosimo,  predvsem starše učencev 3., 4. in 5. razreda, da realno presodite, če otrok res ne more sam prihajati v šolo v skladu s svojim  urnikom.

ODDELKI UČILNICA
JV – 1. ab +  dežurstvo od 5.45 do 6.45 1. a
dežurstvo od 6.45 – 2. do 5. r BIO

 

Podaljšano bivanje: V OPB bodo vključeni učenci, ki ste jih starši prijavili v mesecu juniju 2017. Novih prijav žal zaradi polnih skupin praviloma ne bomo sprejemali. Na podlagi števila ur, ki jih je šoli za program OPB namenilo Ministrstvo za šolstvo in šport, smo oblikovali več začetnih skupin, ki se bodo glede na gibanje števila učencev postopno združevale.

ODDELKI UČILNICA
OPB1 – 1. ab 1. B
OPB2 – 2. ab 2. A
OPB3 – 3. ab 3. A
OPB4 – 4. abc 4. B
OPB5 – 5. ab 5. A

(Skupno 83 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost