Skoči na glavno vsebino

V sodelovanju z regijskim stičiščem Primorsko-notranjske regije BOREO  in  občino Pivka smo v ponedeljek, 18. 2. 2019, organizirali ogled dokumentarnega  program IZZIVALEC ULICE 2, ki se izvaja v okviru vseslovenskega družbeno odgovornega programa NEODVISEN.SI.

V dopoldanskem delu je avtor in voditelj Bojan Kodelja spregovoril učencem od 7. do 9. razreda na njim primeren način o novodobnih pasteh zasvojenosti, ki jih je dobro poznati, še bolje pa znati prepoznati, saj v današnjem svetu vse težje ločimo resnične podatke od lažnih, resnične želje in potrebe od umetnih.

Ob 18.00 pa  je  isto temo, le na veliko bolj neposreden način, predstavil staršem in zainteresirani javnosti, kjer je zaključil, da je dobra novica ta, da se lahko manipulaciji ognemo že, če razmišljamo s svojo glavo.

(Skupno 296 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost