Skoči na glavno vsebino

Praznični december smo z novoletno prireditvijo praznovali v sredo, 19.12.2018.V naše prostore smo povabili starše, stare starše, otroke, gospo ravnateljico in krajane in seveda Dedka Mraza.

Učenke 3. in 4. razreda so s sošolcem odigrali igrico Moderni Božiček, peli in plesali.  V novoletno prazničnem vzdušju so se s plesom, deklamacijami in petjem predstavili tudi učenci in učenke 1. in 2. razreda. Ob koncu smo v naše goste sprejeli Dedka Mraza, ki je otroke razveselil z darili. Učenec Jaka je Dedku Mrazu zaigral na harmoniko. Vsi skupaj pa smo z Dedkom Mrazom ob kitarski spremljavi zapeli njegovo najljubšo pesem. Ves mesec smo prostore naše šole pridno okraševali z zimsko dekoracijo, za novoletni sejem pa smo v okviru pouka izdelali glinene zvončke želja, novoletne okraske, bralna kazala, voščilnice in koledarje.

Vsem obiskovalcem novoletne prireditve in sejma se v skupnem imenu zahvaljujemo za dobrodelne prispevke.

SREČNO!

 

(Skupno 234 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost