Skoči na glavno vsebino

V sredo, 21. 12.2023, smo obeležili prihajajoči državni praznik v decembrskem času ob odličnih nastopih naših učencev, ki so z ustvarjalnostjo, predanostjo in navdihom ustvarili iskrivo predpraznično vzdušje.

Prireditev so povezovale učenke Tajda, Ajda in Julija. Nastopil je otroški in mladinski pevski zbor, učiteljski pevski zbor, šolski bend, Karaoke Zima bar, člani švedskega krožka in četrtošolci z recitacijo. Zaplesali so nam prvošolčki in drugošolci ter Pikice in Pike. Četrtošolci so nam povedali, kaj jim pomeni sreča, dobrota in mir. Nagovorila nas je tudi gospa ravnateljica in nas med drugim opomnila, da si med prazniki vzemimo predvsem čas drug za drugega.

Dobrodelna akcija ob prodaji piškotkov in drugih novoletnih izdelkov je presegla vsa pričakovanja. Skupaj smo zbrali več kot 1.000 evrov za nakup laserskega rezalnika za les za potrebe pouka tehnike in tehnologije ter za ureditev družabnega prostora na šoli, ki ga vsi že nestrpno pričakujemo.

Hvala vsem obiskovalcem, ki ste praznovali z nami in hvala za vse prostovoljne prispevke, ki ste jih namenili za šolski sklad. Hvala tudi naši devetošolki, Aniki Udovič, ki je naredila te čudovite fotografije.

Kim Valentinčič

DOBRODOŠLI V ODDAJI ZVEZDE OŠ PIVKA PLEŠEJO IN POJEJO!

Voditeljici oddaje Zvezde OŠ Pivka plešejo in pojejo Ajda in Tajda
Žiranti oddaje Zvezde OŠ Pivka plešejo in pojejo: Ladko, Marjetko, Anko, Andrejko
Kdo je Božičku ukradel sani? Pike in Pikice
Tudi prvošolčki so pokazali kaj znajo
Karaoke Zima bar
Šolski band
Sveti zvezdica-Krožek švedščine
Praznična pesem-Glasbeni krožek
Mladinski pevski zbor
Učiteljski pevski zbor CARMINA
Tudi ravnateljica mag. Nadja Černetič je bila počaščena z rdečo preprogo v spremstvu mladeniča
NA KONCU SMO PA VEDNO VSI ZMAGOVALCI!
Nastopajoči z učiteljicami mentoricami
Še zadnja fotografija z voditeljicama in našim solo pevcem Ambrožem
Hvala staršem, babicam, tetam in vsem ostalim, ki ste napekli te slastne piškotke.
Prodaja piškotkov in drugih izdelkov
Šolski band po prireditvi
Karin, Tanja in Kim, učiteljice, ki so bile zaslužne za prekrasno prireditev.

Hvala tudi vsem ostalim, brez katerih prireditev ne bi tako lepo uspela.

Lepe praznike in SREČNO 2024!

(Skupno 390 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost