Skoči na glavno vsebino

Tretji dan našega bivanja na Primorskem je bil zaznamovan z močno burjo. Vetroven je bil že jutranji pohod do Pirana. Tam smo v ločenih skupinah spoznavali mesto Piran, njegovo zgodovino in kulturo, si pobliže ogledali piransko ribiško pristanišče (mandrač) ter uživali ob ogledu Akvarija Piran. Ogledali smo si različne morske živali, še posebej pa nas je navdušila gibčna hobotnica, ki je pozirala pred našimi objektivi. Tako kot prejšnja dneva je bil tudi danes čas po kosilu namenjen samostojnejšemu raziskovanju. Tokrat nas je čakal orientacijski pohod po okolici CŠOD. Preizkusili smo se v uporabi kompasa in razmišljali o življenju v vodi in ob njej. Ker smo na primorski burji ozebli, nam je topla večerja teknila še bolj kot po navadi. Večer smo zaključili z zabavnim kvizom.

Na urniku naše šole v naravi je še nekaj aktivnosti, zato upamo, da bo vreme tudi konec tedna na naši strani.

(Skupno 126 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost