Skoči na glavno vsebino

V petek, 22. decembra, je Zavod za turizem v sodelovanju s člani lokalne akcijske skupine Starosti prijazne Občine Pivka pripravil praznično obarvan medgeneracijski kulturni dogodek “Prižgimo lučke”, na katerega so bili povabljeni tudi učenci naše šole.

Tako so se številnim mladim in starejšim obiskovalcem v uvodni skupni glasbeni točki predstavili člani šolskega benda, s svojima glasbenima izboroma pa sta nastopila tudi osmošolca Lenart Margon in Grega Abram.

Po uvodnem glasbenem delu smo se z lično izdelanimi lučkami obiskovalci odpravili na kratek pohod po ulicah Pivke.

Ob prihodu nazaj smo se na ploščadi pred Krpanovim domom pogreli s toplim čajem in drugimi domačimi dobrotami, kjer so obiskovalce zabavali Mladi Šempjtrci, nekdanji učenci naše šole.

V razposajenem vzdušju so se jim pridružili tudi člani šolskega benda in nas z glasbo družno popeljali v lep praznični čas.

(Skupno 227 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost