Skoči na glavno vsebino

Verjetno so se vaši starši že prijavili v eAsistent-a z uporabniškim imenom in geslom, ki ste ga dobili v šoli. Če učenci svojega uporabniškega imena in gesla še nimate, prosite starše, da vam ga priskrbijo na naslednji način:

– prijavijo se v eAsistent-a s svojim uporabniškim imenom in geslom,

– poiščejo sporočilo razredničarke, ki jim je posredovala podatke, ki jih kot učenci potrebujete za prijavo,

– vam posredujejo podatke.

Starši naj preverijo tudi e-pošto.

Učenci se prijavite s svojimi podatki, izberite gumb Komunikacija, nato Kanali in se javite svojim učiteljicam, ki so vas povabile h komunikaciji. Ob morebitnih težavah pri prijavi se obrnite na svojo razredničarko oz. pišite na naslov: meta.kirn@os-pivka.si.

Prosimo za potrpljenje, saj ste verjetno že sami ugotovili, da je še posebej v dopoldanskem času sistem zelo obremenjen in je delo oteženo tudi učiteljem. Prosimo tudi, da zlasti, če imate v družini na voljo samo en računalnik, poskusite s starši (ki mogoče v tem času delajo od doma) narediti nekakšen urnik dela, Če jih imate, uporabite tudi pametne telefone.

Pazite nase in na druge.

Vaši učitelji

(Skupno 503 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost