Skoči na glavno vsebino

Jasno in sveže jutro smo začeli z jutranjo telovadbo. Ko smo se vrnili nazaj v dom, pa nas je tam že čakal zajtrk. Po krepčilnem zajtrku so sledila navodila za nadaljnje delo. Tokrat smo se odpravili v Portorož, kjer smo spoznavali pomen trajnostnega turizma, naredili krajši postanek in si privoščili sladoled. Vračali smo se po delu Parenzane, mimo Strunjana do Breženke. Po kosilu je sledil krajši počitek in usmerjen prosti čas. Nato pa smo se razdelili na polovico, saj je delo potekalo v skupinah. Prve šitri skupine so spoznavale morsko biologijo, ostale štiri pa ribištvo. Kasneje pa so se skupine zamenjale. Z ribami sicer nismo imeli sreče, v mrežo se je ujela le mala rakovica, ki je skupini prinesla dodatno točko. Dan smo si popestrili še z dodatnimi igrami, ki so nas povezale in preizkusile naše spretnosti in sodelovanje. Po večerji pa smo se pomerili v namiznem tenisu, igri “štrbunk”, večer pa smo zaključili s tombolo. Prekmalu je napočil čas za počitek.

(Skupno 461 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost