Interesne dejavnosti

RAZPORED INTERESNIH DEJAVNOSTI 2021/22

NAZIV MENTOR RAZRED DAN, URA
PEVSKI ZBOR

MELITA PETKOVŠEK

TJAŠA GNEZDA

POŠ Šmihel

ponedeljek, 11.50 – 12.35

sreda, 12.50 – 13.35

MATEMATIČNI KENGURU, CANKARJEVO TEKMOVANJE SABINA KERNEL

2.

3.

petek, 12.50 – 13.35

sreda, 12.50 – 3.35

KROŽEK ROČNIH DEL MATEJA PENKO 4.– 9. /

PRAVLJIČNI  KROŽEK

 

LUCIJA ŠKVARČA 2. ponedeljek, 7.30 – 8.15

BRALNA  ZNAČKA

 

RAZREDNIKI

MIRJAM FRANCETIČ

1.– 5.

6.–  9.

po dogovoru
GLASBENI KROŽEK DAMJANA MOREL 1. petek, 12.00 – 12.45
OPZ in MPZ DAMJANA MOREL

2.– 5.

6.–  9.

PON, ČET, 12.50 – 13.35

PON, TOR,ČET,PET, 13.40 – 14.25

RAČUNALNIŠKI KROŽEK META KIRN 3. sreda, 12.00 – 12.45
ROBOTIKA META KIRN 5. – 6. /
ANGLEŠKA
BRALNA ZNAČKA
UČITELJICE ANGLEŠČINE 1.– 9. po dogovoru
ITALIJANSKA
BRALNA ZNAČKA
TANJA STAVANJA 7.– 9. po dogovoru
ANG. DOPISNIŠKI  KROŽEK MAGDALENA BOBEK 7.– 9. torek, 7.30 – 8.15
DRAMSKI  KROŽEK

PATRICIJA KREBELJ

JANA ŠPILAR  DODIČ

6.– 9. torek, 13.40 – 14.25
NEMŠČINA
MAGDALENA BOBEK 6.-9. četrtek, 12.50 – 13.35
ŠOLSKI RADIO, NOVINARSKI KROŽEK IRENA TOT 6.– 9. sreda, 7.30 – 8.15
ŠPANŠČINA KIM VALENTINČIČ 6.– 9. petek, 7.30 – 8.15
ZGODOVINSKI  KROŽEK URŠKA BUBNIČ 6.– 9. četrtek, 7.30 – 8.15
TURISTIČNI KROŽEK POLONCA ŠEŠKO 6.– 9. petek, 7.30 – 8.15
IGRAMO SE DUŽABNE IGRE
KRISTINA VATOVEC 1. petek, 11.50 – 12.35
VESELA ŠOLA PETRA BERGOČ 4.– 9. sreda, 17.00 – 17.45
USTVARJAMO V  LESU 6.– 9. /
LES IN UMETNOST MATEJA MEZGEC PIRJEVEC 6.– 9. /
 FLL JUNIOR

NADJA ČERNETIČ

META KIRN

5.

torek, 12.50 – 14.25 (ko ni RU)

petek, 11.50 – 13.35

POSKUS PRENOVE RAZŠIRJENEGA PROGRAMA (RaP)

NAZIV MENTOR RAZRED

DAN,

URA

PREBUDIMO SE Z GIBANJEM DEŽURNI UČITELJ 1. – 5. /
AKTIVNI ODMOR UČITELJI ŠPO 6. – 9. /
LJUDSKE RAJALNE IGRE SABINA KERNEL

2.

3.

petek, 12.50 – 13.30

sreda, 12.50 – 13.35

JOGA ZA OTROKE POLONCA ŠEŠKO 1. – 3./5.
IGRE Z ŽOGO V DVORANI IN NA PROSTEM TANJA MARUŠIČ 1. – 5. četrtek, 13.40 – 14.25
GIBAM SE 1
GIBAM SE 2

GIBAM SE 3

GIBAM SE 4

ŠPORTI Z LOPARJI

GIMNASTIKA

GIMNASTIKA

GIMNASTIKA

JURE KOTNIK

1.

2.

3.

4.

6.-9.

4.

3.

5.-6.

sreda, 12.50 – 13.35

torek, 12.00- 12.45

sreda, 12.00 – 12.45

torek, 12.50 – 13.35

ponedeljek, 7.30 – 8.15

četrtek, 12.50 – 13.35

petek, 12.50 – 13.35

ponedeljek, 13.40 – 12.25

KUHARSKI MOJSTRI
MAJA MLADENOVIĆ

4. in 6.

5.

četrtek, 12.50 – 14.25

četrtek, 13.35 – 15.15

RAD SEM JAZ NINA AHČIN  6. – 9.
KEMIJA ZA VSAKDAN
ANJA KOTAR  7.- 9
ZELIŠČARSKI KROŽEK NADJA ČERNETIČ 4.– 6. sreda, 12.50 – 13.25
VRTNARSKI IN SADJARSKI KROŽEK

ERIKA JUG

KARMEN Z. MAVER

4.– 9. sreda, 12.50 – 13.35
KMETIJSKI KROŽEK NA POŠ ŠMIHEL
MARJANA DOVGAN 1.-4. četrtek, 12.50 – 13.30
PRVA POMOČ

PETRA BERGOČ

EVA ŠUŠTARŠIČ

TJAŠA GNEZDA

3.– 9.

četrtek, 7.30 – 8.15

četrtek, 12.50 – 14.25

sreda, 7.30 – 8.15

PLANINSKI KROŽEK 1.– 9.
TABORNIŠTVO IN PREŽIVETJE V NARAVI MIRAN ČELIGOJ 7.– 9.

PLESNA

SKUPINA PIKICE

MOJCA KORENT 3.– 6.

PLESNA

SKUPINA PIKE

MOJCA KORENT 7.– 9.
ČEBELARSKI KROŽEK ZUNANJI SODELAVEC 1.– 9. četrtek, 7.30 – 8.15

(Skupno 1.899 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost