Skoči na glavno vsebino

Morje, vožnja z ladjico, pizza in dobra družba. Sliši se kot lepe sanje, ampak imeli smo to srečo, da tega nismo le sanjali, temveč DOŽIVELI. Slovenske železnice so vsem prijaznim, poštenim in delovnim gusarjem omogočile čudovit brezplačni izlet na slovensko obalo. Naša gusarska pustolovščina se je začela v Fiesi, kjer smo se sprehodili do Pirana, se vkrcali na čisto pravo gusarsko ladjo in se nato odpeljali do Izole. Tam smo si ogledali to čudovito obmorsko mestece ter se nato pošteno po gusarsko okrepčali s pizzami. Mokrih in slanih nog smo se vrnili z ladjico v Portorož, kjer nas je že čakal avtobus za Pivko.

Srečni in veselih obrazov smo se vrnili domov, vmes pa že zapisali nekaj lepih misli o tem doživetju.

Hvala, Slovenske železnice, ker ste nam omogočile čudovit dan na morju.

(Skupno 439 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost