Skoči na glavno vsebino

V okviru projekta Erasmus+ KA1 smo od 14. do 18.maja na Osnovni šoli Pivka omogočali učiteljicama Marini Castillo Martinez in Elviri Harraiz Serrano iz Španije, iz šole CEIP La Marina, iz kraja Alicante opazovanje oz. sledenje pri pouka. Projekt podpira pridobitev novih kompetenc in strategij oz. izkušenj za poučevanje v razredu na eni izmed evropskih šol. Namen sodelovanja španskih učiteljic v projektu je bil ustanoviti na šoli plesno skupino, zato sta v dopoldanskem času prisostvovali pouku športne vzgoje ter učencev s posebnimi potrebami, popoldan pa sta se udeležili plesnih delavnic z Mojco Korent. Učiteljici sta bili prisotni na vseh treningih od Mini Pikic do najstarejših, Facemam. Nad videnim sta bili navdušeni, pridobljene ideje in znanje bosta uporabili na šoli v Španiji, kjer bosta razširili njihov plesni program.

Mirjam Francetič in Mojca Korent

(Skupno 738 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost