Skoči na glavno vsebino

Z  glasbo  smo  povezani  vsi:  nekdo  jo  namreč  ustvari,  drugi  znajo  zapisane  note  spremeniti  v  čudovite  zvoke,  tretji  pa  ustvarjeni  melodiji  radi  in  z  veseljem  prisluhnemo.

V  petek,  17. 2. 2017,  je  v  avli OŠ  Pivka  potekala  prireditev  Glasba  bogati  naš  svet,  ki  je  bila  zaznamovana  z  ljubeznijo  do  glasbe  in  petja.

Občinstvu  so  se  predstavili  učenci  OTROŠKEGA  in  MLADINSKEGA  PEVSKEGA  ZBORA  OŠ  PIVKA  ter  učiteljice,  ki  že  nekaj  let  prepevajo  v  UČITELJSKEM  PEVSKEM  ZBORU,  na  odru  pa  so  se  zvrstili  tudi  glasbeniki  GLASBENE  ŠOLE  POSTOJNA,  ki  so  svoje  znanje  in  ljubezen  do  glasbe  izrazili  s  pomočjo  harmonik,  kitar,  flavte,  klarineta  in  trobente,  tolkal  ter  klavirja.

Vsi  nastopajoči  in  njihovi  mentorji  so  s  svojimi  nastopi  pokazali,  da  je  njihovo  srce  zapisano  glasbi,  saj  so  v  svoje  nastope  vložili  veliko  potrpežljivosti,  časa,  volje  in  dela.  Dokazali  so,  da  glasba  lahko  poveže  ljudi  tako,  da  jih  duhovno  bogati  in  plemeniti.

Ob  tem  bi  se  radi  zahvalili  za  dobrodelne  prispevke  (281,57 €),  s  katerimi  so  obiskovalci  obogatili  Šolski  sklad  OŠ  Pivka,  ki  je  namenjen  popestritvi  šolskega  dela.

Irena Tot

(Skupno 56 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost