V počitniško razigranem vzdušju smo v sredo, 12.6.2019 na zaključno prireditev povabili starše, stare starše, bratce, sestrice, prijatelje ter gospo ravnateljico.

Prireditev smo pričeli z obeležitvijo dneva državnosti, petjem himne ter z mislimi tretješolk in četrtošolcev namenjenih naši domovini.

Napovedovalci Hana, Jure in Nika so veselo in razigrano napovedali začetek počitnic. Celotna prireditev je bila počitniško obarvana s plesom, deklamacijami, petjem pesmi o ribicah, morju in miru.

Dramsko igrico Gusar Berto so s plesom in gusarsko himno odlično zaigrali učenci in učenke 1. in 2. razreda.

Zaključni del prireditve so z modno revijo na humoristični način predstavili učenke 3.in 4. razreda s sošolcem.

Z letošnjim šolskim letom zaključujejo šolanje na podružnici Zala, Laura, Jaka in Tajda, ki so se od nas poslovili s plesno točko.

Vsem skupaj želimo prijetne počitnice.