Skoči na glavno vsebino

Tudi drugi dan šole v naravi je bil prelep. Vreme nam je več kot naklonjeno. Kot kaže bo tako vse do četrtka. Proge na smučišču so lepo urejene, trdne, tako da so učenci skupaj z učitelji vijugali brez težav. Prav vsi so uživali na snegu, največji napredek pa je bil v skupini ne-smučarjev, ki to več niso. Postali so pravi smučarji. Prav vsi se že samostojno peljejo s krogci do vrha smučišča in potem lepo vijugajo do konca proge. V enem dnevu so res zelo napredovali. Po kosilu so se učenci zopet preizkusili v teku na smučeh. Tokrat so bili na urejenih tekaških progah. Vsi so naredili vsaj en krog, dolg približno 1,5 km, tisti najbolj navdušeni celo 4 kroge. Učitelj Miran jim je tudi predstavil obe tekaški tehniki (klasično in drsalno) ter jih seznanil s pravili teka na smučeh. Učenci so že povečerjali in čaka jih večerno druženje ob različnih igrah.

 

 

.

.

(Skupno 1.435 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost