Skoči na glavno vsebino

Predzadnji dan šole v naravi je že skoraj za nami. Učenci so se zopet uspešno spopadali s smučarskimi strminami. Napredek je bil viden pri slehernem posamezniku. Velika večina učencev se je že peljala s sedežnico in se tako spustila tudi po večji strmini. Razmere na smučišču so bile idealne. Cel dan nas je sonce prijetno božalo po obrazih in če dodamo zraven še čudovit razgled na zasnežene okoliške gore, pa zadovoljne nasmeške na obrazih otrok, potem lahko z gotovostjo trdimo, da je bil dan več kot uspešen. V popoldanskem času je otroke čakala tekma v teku na smučeh, ki je prinesla tudi tri zmagovalke pri dekletih in tri zmagovalce pri fantih. Zaključni večer je minil v razglasitvi zmagovalcev teka na smučeh in razglasitvi najbolj pospravljene sobe. Učenci so svojim učiteljem smučanja pripravili tudi drobno pozornost, s katero so se jim zahvalili za čudovite in predvsem koristne ure, ki so jih skupaj preživeli na snegu. Zaključek večera je minil v druženju, plesu in igranju namiznega tenisa. Večer je prehitro minil, saj so se otroci morali, po njihovem mnenju, prehitro odpraviti v postelje. Ampak vsaka lepa stvar se enkrat konča, pred nami pa je vseeno še zadnji dan smučanja, ko otroke čaka še tekma v smučanju. Proti Pivki se bomo odpravili po kosilu.

(Skupno 1.451 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost