Skoči na glavno vsebino

Medobčinski šolski parlament v Košani

Člani šolskega parlamenta, Bor Š., Matija M., Anže K., Maja D. in Tiana H., iz osnovne šole Pivka, smo se 15.2.2018 udeležili medobčinskega parlamenta v Dolnji Košani. Tam sta bili tudi obe postojnski osnovni šoli, OŠ Prestranek in gostiteljska OŠ Košana. Tema letošnjega leta jeŠOLA IN ŠOLSKI SISTEM. Na to temo smo naredili predstavitev in jo tam predstavili ostalim. Sledila je razprava, kjer smo aktivno sodelovali. Razpravljali smo o prednostih in pomanjkljivostih našega šolskega sistema. Parlament se je zaključil z izvolitvijo dveh šol, ki sta imeli najboljšo predstavitev in nas bosta zastopali na regijskem parlamentu na Vrhniki prihodnji mesec. Tja sta se uvrstili OŠ Košana in naša šola.

Maja in Tiana

(Skupno 113 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost