Skoči na glavno vsebino

Ko zapadejo prve drobne snežinke, razigrani otroci pritečejo iz toplih hiš. Snežna idila jim pričara nasmeh na obrazu, lička se obarvajo rdeče. Kepe letijo sem ter tja, en, dva, tri, se iz bele odeje dvigneta snežaka. Rajanje na snegu vzbudi smeh in pristno veselje, dokler ne poseže vmes otroški prepir in snežaka od žalosti pobegneta. Otroci spoznajo, da bodo lahko le s skupnimi močmi in dobro voljo spet imeli v svoji družbi snežaka …
Če veste, kako se zgodba razplete, potem sodite med tiste ljudi, ki so si v prazničnem decembru ogledali gledališko igro Dva snežaka. Na različnih prireditvah in praznovanjih so jo uprizorili člani dramskega krožka OŠ Pivka. S svojo doživeto in prisrčno igro so navdušili gledalce, posebej najmlajše.

Mentorici krožka Patricija Krebelj in Jana Špilar Dodič

(Skupno 278 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost