Skoči na glavno vsebino

Slovenske železnice so omogočile skupini štiridesetih učencev, da smo si dne, 13.6.2019, lahko brezplačno ogledali ZOO Ljubljana. Po pouku smo se z avtobusom odpeljali proti Ljubljani in že nestrpno čakali, da bomo lahko od blizu opazovali živali. Sprva smo nekaj okusnega pojedli, nato pa se razdelili na pol in vsaki skupini je bil dodeljen vodič, ki nam je predstavil živali, ki domujejo v njihovem živalskem vrtu. Pobožali smo želvo ter kačo, ki so si jo lahko najpogumnejši tudi nadeli okoli vratu. Sledil je sprehod po ZOO, sladoled in igranje na odličnih zunanjih igralih, kjer so se nasmehi raztezali do ušes.

Polni lepih doživetij in vedrega srca smo se odpravili proti Pivki, kjer so nas že nestrpno čakali starši in komaj čakali, da z njimi podelimo naša doživetja.

(Skupno 389 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost