Skoči na glavno vsebino

13. februarja je na naši šoli potekalo regijsko tekmovanje iz znanja geografije, ki se ga je udeležilo 46 učencev in 14 mentorjev iz 16 osnovni šol od Krasa do Ilirske Bistrice. Tekmovalci so se podali na teren po Pivki in na opazovalnicah ugotavljali geografske značilnosti pokrajine. Učenci so se pomerili v preizkusu iz izbrane teme Podnebne spremembe – opomin narave sedanjim in prihodnjim generacijam človeštva in preizkusu, ki se je navezoval na terensko opazovanje pokrajine.

Našo šolo so uspešno zastopale učenke Neža Lenarčič, Nika Kaluža in Sofija Engelsberger, ki so za svoje izkazano geografsko znanje prejele srebrno priznanje. Neža pa je ena izmed šestih učencev naše tekmovalne regije, ki se bo udeležila državnega tekmovanja v Kopru.

 

Orientiranje

Kartiranje

Mladi geografi na opazovalnici

(Skupno 444 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost