Skoči na glavno vsebino

V okviru Erasmus projekta z naslovom Z inkluzijo pridobimo vsi, sva se zadnji marčevski teden učiteljica Eva Kebe in koordinatorica projekta mag. Mirjam Francetič odpravili v Foggio, na jug Italije. Tam sva bili deležni toplega sprejema s strani zaposlenih na šoli kot tudi učencev. Tekom tedna sva spremljali pouk, kjer je bil poudarek predvsem na programiranju in inkluziji, kar je tudi tema našega projekta. Tako smo opazovali uporabe programiranja na papirju, poučevanje z Beeboti, pripovedovanje zgodb z robotki Ozobot in uporabo tabličnih računalnikov pri različnih predmetih in temah. Prav tako sva spoznavali različne metode ter aktivnosti vključevanja otrok s posebnimi potrebami v redni pouk.

Domov sva se vrnili polni zagona in novih idej, da videno uporabiva v praksi.

(Skupno 219 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost