Članska plesna skupina Pike se je 15. In 16. 5. 2016 udeležila mednarodnega tekmovanja: ELITE CHEERLEADING CHAMPIONSHIP 2016 v Bottropu, v Nemčiji in je z jazz koreografijo prepričljivo osvojila prvo mesto.  Mednarodne prvakinje članska plesna skupina Pike, so se tako kvalificirale na tekmovanje v Ameriki, ki bo potekalo konec meseca aprila 2017  na Floridi.

V soboto 21. in v nedeljo 22.5. 2016 pa je v športni dvorani Milojke Štrukelj v Novi Gorici, potekalo državno prvenstvo SLO CHEER OPEN 2016.

Iz ŠD Pike smo tekmovali v sedmih kategorijah in si v močni konkurenci priplesali odlične rezultate:

Melita in Tereza – mladinski jazz plesni par- 2. m

• mladinski freestyle pom plesni par- m

Teja in Larisa-otroški freestyle pom plesni par-7. m

Pikice- otroška freestyle pom cheer plesna skupina -14. m

Pike- mladinska freestyle pom cheer plesna skupina -7. m

Sanda in Artur- članski jazz cheer plesni par- 2. m

Pikice – otroška osnovna freestyle plesna skupina- 4. m

Pike- članska jazz cheer plesna skupina- 2. m

Članska plesna skupina Pike in plesni par Melita Kovač in Tereza Zafran , so se tako kvalificirali na EVROPSKO PRVENSTVO, ki bo 2. in 3. julija potekalo na Dunaju.

Čestitke vsem tekmovalcem in trenerkam ter velika HVALA vsem našim navijačem za glasno podporo s tribun!

Predsednica ŠD Pike:

Mojca Korent

Fotografija1Državno prvenstvo v Novi Gorici – Otroški par Larisa in Teja – 7.mesto

Fotografija3Mladinski par Melita in Tereza v jazz in freestyle kategoriji – 2.mesto in 3. mesto

Fotografija4Državno prvenstvo v Novi Gorici – Otroška skupina – 14. mesto in Mladinska skupina – 7. mesto

Fotografija2Državno prvenstvo v Novi Gorici – Otroška začetna skupina – 4.mesto