Skoči na glavno vsebino

V soboto, 14.4.2018, se je v športni dvorani Kodeljevo v Ljubljani odvijalo Državno prvenstvo plesnih in navijaških skupin Slovenije.

Na tekmovanju so se predstavile tudi skupine iz ŠD Pike. Osnovna otroška skupina Pikice in Otroška skupina Pikice so z energičnim nastopom in inovativno koreografijo navdušile tako gledalce kot sodnike in osvojile prvo mesto.

Naslov Državnih prvakinj v osnovni otroški freestyle kategoriji so si priplesale: Amelia, Sara, Tjaša, Ivana, Anja, Laura, Lea, Dea, Lin, Zala, Tajda, Belma, Leja, Nina, Stella Melina, Fijona, Silvija, Urška  in Almina.

Trenerka: Urška Korent

Naslov Državnih prvakinj v otroški freestyle kategoriji so osvojile: Ajda, Larisa, Petra, Kaja, Klea, Nuša, Hana, Tia  in Lana.

Trenerki: Špela Bubnič in Špela Režek

Naslov Državnih Vice prvakinj pa so osvojile Članska plesna skupina Pike v članski Cheer Jazz kategoriji.

(Skupno 683 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost