Skoči na glavno vsebino

Zavoj v levo, zavoj v desno…. Tako je moja kolegica nekoč opisala pot v šolo v naravi. Pa ni misila na smučanje ampak na ovinke na cesti, ki vodijo do Cerknega. Tudi v sredo, 16. 2. 2022 smo se z nekaterimi najboljšimi smučarji na šoli odpeljali na to smučišče. Vijugali smo med modrimi in rdečimi količki na področnem prvenstvu v veleslalomu za področja Goriška, Notranjska in Obala.

Tekmovanja se je udeležilo 75 učencev iz 19-ih šol. V štirih kategorijah so nastopali tudi naši učenci in dosegli odlične rezultate. Pri starejših deklicah je na najvišjo stopničko stopila Naja P., tretja je bila v isti kategoriji Uli S. Starejši dečki so osvojili srebrno – Aleks T. in bronasto – Jan Č. medaljo.

Pri mlajših je Uma Lili S. dosegla bron, Kaja S. in Jakob C., pa sta si prismučala »leseni« medalji. Bila sta četrta.

Štirje starejši dobitniki medalj so si z uvrstitvijo med najboljše priborili nastop na državnem prvenstvu, ki bo potekalo marca na Krvavcu.

                        Bravo naši!

(Skupno 178 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost