Skoči na glavno vsebino

Nestrpno smo čakali in končno … napočil je dan odhoda v zimsko šolo v naravi na Kope. Brez solzic smo se poslovili od staršev in se s šoferjem Damjanom podali na pot. Prvi postanek so nam narekovali naši želodčki. Na Trojanah je bil čas za malico.

Po prihodu na Kope pa kosilo in brž na sneg. Vaditelji smučanja so preverili naše smučarsko znanje in nas razdelili v skupine. Nekateri smo danes prvič stopili na smučke, drugi že uporabljamo krožničke za vzpon na vrh smučišča.

Vrnili smo se s smučišča in strnili vtise našega prvega smučarskega dne v dnevniku zimovanja. Po slastni večerji  smo pripravili še presenečenje za naše domače. Starši, pa bratje in sestrice, le pridno odpirajte poštni nabiralnik …

Kar pokukajte tudi jutri na šolsko spletno stran med Grmovškove novice, kajti oglasili se vam bodo Mali novinarji …

 

 

(Skupno 1.602 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost